Reklama

Kalkulator ubezpieczeń OC/AC pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze

Ile czasu zajęłoby porównanie ofert 16 towarzystw ubezpieczeniowych? Pewnie kilka godzin Ale można to zrobić znacznie szybciej dzięki internetowym kalkulatorom.

Zaletą korzystania z kalkulatora OC/AC, takiego jak, Asekuro.pl, jest nie tylko czas, ale też to, że oferty zawsze są aktualne i wiarygodne. Są bowiem wyliczane bezpośrednio przez towarzystwa ubezpieczeniowe. Co więcej, kiedy któraś oferta spełni wszystkie oczekiwania, można ją od razu kupić. Wszystko zajmuje kilka, kilkanaście minut.

W przypadku Asecuro.pl plusem jest też to, że w przypadku jakichkolwiek wątpliwości, można porozmawiać telefonicznie z doradcą. Infolinia jest dostępna w dni robocze w godz. 8-17.

Jak to działa?

Po wypełnieniu niezbędnych pól (dane właściciela i pojazdu) i kliknięciu w przycisk „oblicz składkę” kalkulator łączy się z firmami ubezpieczeniowymi i w niecałe 57 sekund przedstawia otrzymane wyniki. Oferty prezentowane są od najniższej ceny do najwyższej.

Porównać i kupić można takie produkty, jak: OC, AC, Assistance, Ochrona szyb czy Ochrona opon.

Zakup wybranego ubezpieczenia możliwy jest bezpośrednio po kliknięciu w przycisk „KUP TERAZ” znajdujący się przy wybranej ofercie na naszej stronie internetowej/aplikacji mobilnej (płatności dokonywana przez bramkę płatności PayU) lub korzystając z naszej infolinii gdzie doradcy przeprowadzą przez cały proces.

Warto pamiętać, że o ile wszystkie pozostałe polisy mają charakter dobrowolny, o tyle OC trzeba wykupić dla każdego posiadanego pojazdu. Za jego brak grożą wysokie kary. W przypadku samochodów osobowych mogą one sięgnąć nawet 6980 zł. W przypadku ciężarówek, kary są jeszcze wyższe, bo wynoszą od 2090 zł do nawet 10 470 zł.

W Asekuro.pl można też sprawdzić ceny ubezpieczenia samochodów leasingowych. Z tą różnicą, że po wybraniu oferty należy skontaktować się telefonicznie z działem sprzedaży, aby dokończyć zakup (nr tel. 733-703-503).

Wszystkie polisy wystawione przez stronę www lub aplikację mobilną można opłacić poprzez bramkę płatności PayU, za pomocą szybkiego przelewu lub  Blikiem. Jeżeli polisa jest wystawiona przez konsultanta call center dodatkowo klient ma możliwość opłacenia polisy tradycyjnym przelewem bankowym.

Artykuł sponsorowany


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*