Reklama

GKS Katowice rozpoczyna przygotowania do rundy wiosennej!

GKS Katowice w pierwszej części sezonu wywalczył 24 punkty i plasuje się na 11. pozycji w tabeli. W ostatnich dniach piłkarze tego zespołu rozpoczęli już przygotowania do rundy wiosennej. Jak zakłady bukmacherskie prognozują przebieg drugiej części sezonu?
Pierwsza część rozgrywek

Pierwsza część sezonu w wykonaniu tego zespołu być może nie była najlepsza, jednak nadal pozostawia GKS Katowice w zasięgu walki o miejsca w barażach. Aktualna strata tego zespołu do pozycji, którą zajmuje Odra Opole, wynosi dokładnie 7 oczek. Możliwe więc, że w przypadku dobrego startu w rundzie wiosennej GKS Katowice szybko włączy się do walki o pozycje barażowe. Tym bardziej, że na górze tabeli jest tak duży ścisk, że bez wątpienia któreś drużyny będą tracić cenne punkty.

W pierwszej części sezonu GKS Katowice średnio punktował w meczach przed własną publicznością, ale i tak minimalnie lepiej niż na wyjazdach. Na swoim stadionie piłkarze tego zespołu wywalczyli 14 oczek w 8 rozegranych meczach. Szukając pozytywów można je znaleźć w przypadku gry defensywnej, która była drugą najlepszą w rozgrywkach 1. Ligi. Ofensywnie szału jednak nie było, ponieważ w 8 rozegranych meczach GKS Katowice zdobył zaledwie 12 bramek.

Większe problemy tego zespołu pojawiły się podczas meczów wyjazdowych, w których po pierwsze wpadało więcej bramek, co można było wykorzystać w ofercie zakładów bukmacherskich, ale również po drugie, GKS wywalczył mniej punktów. Z 10 rozegranych delegacji piłkarze tego zespołu przywieźli dokładnie 10 oczek, co pozycjonuje ich na 11. miejscu w tej klasyfikacji. Zakłady na ComeOn pokazywały, że szanse tego zespołu na wygrane na wyjazdach nie były wysokie.

Plany sparingowe

GKS Katowice rozpoczął już przygotowania do wznowienia rozgrywek, a w pierwszym meczu towarzyskim piłkarze tego zespołu zmierzyli się z ekstraklasową Puszczą Niepołomice. Jeśli chodzi o kolejne mecze kontrolne, to zaplanowane są również rywalizacje z GKS-em Tychy, Kotwicą Kołobrzeg, rezerwami Lecha Poznań, Hutnikiem Kraków, a także Odrą Opole.

Szanse na awans?

Awans do wyższej klasy rozgrywkowej bez wątpienia byłby marzeniem dla kibiców, a także piłkarzy tego zespołu. Trzeba jednak obiektywnie przyznać, że na podstawie analizy aktualnej sytuacji w tabeli, a także oferty zakładów bukmacherskich byłoby to niezwykle zaskakujące zakończenie. W tym momencie jest kilka drużyn, które mają zdecydowanie większe szanse na wywalczenie przepustki do wyższej klasy rozgrywkowej niż GKS Katowice. Wystarczy wymienić tutaj takie ekipy jak Arka Gdynia, Lechia Gdańsk, Wisła Kraków, Motor Lublin czy GKS Tychy. Przypomnijmy, że awans do wyższej klasy rozgrywkowej wywalczą 2 zespoły bezpośrednio, a o trzecią pozycję ekipy będą walczyć w barażach. Nie jest jednak wykluczone, że oferta zakładów sportowych szybko się zmieni, jeśli GKS Katowice zacznie wygrywać mecz za meczem w rundzie wiosennej.

Najważniejsze informacje sportowe pojawiają się tutaj.

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Cherry Online Polska sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet na podstawie Decyzji Ministra Finansów z dnia 07 czerwca 2022 r. (znak: DAG11.6831.11.2022).

Autor tekstu: Mateusz Nowak – Senior Project Manager Zagranie, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na X (dawniej Twitterze) – @Mati_N95

Artykuł sponsorowany


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*