Reklama

Dzień dobry Katowice. Od dzisiaj zmiany w rejonie ul. Grundmanna

Redakcja
Jest poniedziałek, 15 stycznia. Jak podaje IMGW, dzisiaj przyjdzie ocieplenie. Termometry pokażą od -2,5°C do 0,5°C. Jednak temperatura odczuwalna ma być niższa o kilka stopni, maksymalnie ok. -5°C. Powodem będzie porywisty wiatr. Jego prędkość może przekraczać nawet 40 km/h. Przez większą część dnia niebo będzie bezchmurne.

Dzieje się w Katowicach:

Dzisiaj wykonawca połączenia ul. Grundmanna i ul. Mickiewicza wdroży kolejny etap tymczasowej organizacji ruchu. Kierowcy wjadą z ul. Opolskiej w ul. Grundmanna i skręcą w prawo. Trzeba będzie przejechać przez fragment jezdni, który bezpośrednio sąsiaduje z wjazdem na plac budowy, a następnie ustąpić pierwszeństwa poruszającym się ul. Grundmanna w kierunku DTŚ.

O godz. 13.00 posiedzenie komisji kultury, promocji i sportu rady miasta. Więcej TUTAJ.

O godz. 17.00 w MBP Katowice (filia nr 30, ul. Rybnicka 11) spotkanie z Aleksandrą Przybył, aktorką teatralną i podróżniczką, która opowie o październikowej wyprawie do Chin z Teatrem Śląskim. Więcej TUTAJ.

O godz. 17.00 w MDK Koszutka spotkanie z Przemysławem Wiktorczykiem, autorem bloga Antek w podróży, podróżnikiem i fotografem, który odwiedził już 36 krajów. Więcej TUTAJ.

Dzisiaj w portalu Katowice24.info:

Zalana Dolina Trzech Stawów. Rolkostrada jest zamarznięta i na krótkim odcinku została zamknięta.

W weekend pisaliśmy m.in. o tym, że:

Słupek ma ochronić przed rozjeżdżaniem placu przed Archikatedrą. Do tej pory kierowcy parkowali tu jak chcieli. Więcej TUTAJ.

Miłego dnia. Redakcja


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*