Reklama

Dzień dobry Katowice. Od dzisiaj wchodzą w życie zmiany w parkowaniu

Jest piątek, 1 grudnia. Po mroźnej nocy i poranku (do -3 stopni Celsjusza) w ciągu dnia temperatura wzrośnie do 0, a nawet do 1 stopnia. Przez cały dzień niebo będzie zachmurzone, ale nie powinno padać.  Niewielkie i przelotne opady śniegu możliwe są około godz. 15 i 16. Jakość powietrza będzie zła.

Dzieje się w Katowicach:

O godz. 20 w Spodku rozpocznie się wydarzenie pod nazwą Beksiński.live. To multimedialny spektakl, w którym sztuka cyfrowa łączy się ze sztuką dźwięku i obrazu. Wprawione w ruch i przepuszczone przez filtr nowoczesnych technologii zostanie zaprezentowane malarstwo Zdzisława Beksińskiego.

Multimedialnemu widowisku towarzyszyć będzie muzyka na żywo autorstwa Wasilewskiego i Wishlake’a, którą wykonają Katarzyna Nosowska, Błażej Król, Piotr Rogucki, O.S.T.R. Bilety zostały już wyprzedane.
O godz. 9 w Prywatnym Liceum Ogólnokształcącym im. Melchiora Wańkowicza w Katowicach rozpocznie się maraton pisania listów Amnesty International 2023. Szczegóły można znaleźć TUTAJ.

Od 1 grudnia wchodzi w życie nowa uchwała parkingowa w Katowicach. SPP została znacząco powiększona, zmieniły się też stawki na godzinę postoju.

Dzisiaj w Katowice24.info:

Sprawdzimy jak kierowcy zareagowali na zmiany parkingowe.

Wczoraj pisaliśmy m.in. o tym, że:

Przy wprowadzaniu zmian parkingowych popełniono wiele błędów. Zebraliśmy je wszystkie w jednym miejscu TUTAJ.

Miłego dnia. Redakcja.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*