Reklama

Dzień dobry Katowice. Od dzisiaj roboty drogowe na DK86

Redakcja
Jest poniedziałek, 22 stycznia. Jak podaje IMGW, dzisiaj będzie pochmurnie. Przyjdzie za to zapowiadane ocieplenie. Termometry pokażą od 0°C rano do 4.5°C po południu. Będzie bardzo wietrznie, więc temperatura odczuwalna ma być kilka stopni Celsjusza niższa. W porywach prędkość wiatru przekroczy 40 km/h. Wieczorem i w nocy możliwe opady deszczu lub deszczu ze śniegiem.

Dzieje się w Katowicach:

Od dzisiaj utrudnienia na DK86. Jak informuje MZUiM, w terminie od 22 do 26 stycznia prowadzone będą punktowe prace naprawcze nawierzchni jezdni na DK 86 na dwóch odcinkach – od osiedla Giszowiec w kierunku miasta Tychy oraz od miasta Tychy do osiedla Giszowiec.

O godz. 13.00 rozpocznie się posiedzenie komisji budżetu rady miasta. Więcej TUTAJ.

O godz. 18.00 w MDK Zawodzie (ul. Marcinkowskiego 13A) spektakl „Grunt to rodzinka” z okazji dnia babci i dziadka. Więcej TUTAJ.

Dzisiaj w portalu Katowice24.info:

Pociągi nie kursują, ale nowe przystanki wyglądają jak by kursowały. Nadal nie wiadomo, kiedy linia nr 142 będzie wykorzystywana.

W weekend pisaliśmy m.in. o tym, że:

W ciągu jednego miesiąca ponad 1/4 samochodów stojących na płatnych miejscach w Katowicach nie miała opłaconego postoju.
Więcej TUTAJ.

Miłego dnia. Redakcja


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*