Reklama

Dzień dobry Katowice. Od dzisiaj kolejne zmiany na S86

Redakcja
Jest poniedziałek, 27 listopada. Jak podaje IMGW, dzisiaj kolejny zimny dzień. Termometry pokażą rano ok. -3°C, ale po południu temperatura wzrośnie do 0°C. Wieczorem ponownie spadnie o kilka stopni Celsjusza. Początek dnia ma być pochmurny, a później powinno się rozpogodzić.

Dzieje się w Katowicach:

Trwa przebudowa odwodnienia na S86 w Sosnowcu. Od 27 listopada, na odcinku od salonu Mercedesa do węzła z ul. Grota Roweckiego, wyłączony z ruchu zostanie lewy pas. Zostanie również wprowadzone ograniczenie prędkości do 80 km/h. Te prace powinny potrwać około tygodnia. Więcej o inwestycji pisaliśmy TUTAJ.

O godz. 17.00 w MBP Katowice (filia nr 16, ul. Wajdy 21) spotkanie z Kamilem Iwanickim, autorem książki „Familoki. Śląskie mikrokosmosy”. Więcej TUTAJ.

Dzisiaj w portalu Katowice24.info:

Więcej osób będzie mogło wyrobić Parkingową Kartę Mieszkańca. Urzędnicy zmienili interpretację przepisów.

Wczoraj pisaliśmy m.in. o tym, że:

Nowe przejście dla pieszych na ważnym skrzyżowaniu w centrum Katowic. Planowano inne zmiany, ale zablokowały je protesty mieszkańców. Więcej TUTAJ.

Miłego dnia. Redakcja


Tagi:

Komentarze

  1. kukura 27 listopada, 2023 at 9:03 am - Reply

    a tym czasem na przystanku kolejowym Katowice, pasażerowie siedzą sobie na głowach, bo pseudo-poczekalnia została zlikwidowana pod stoisko reklamowe Milki.

    Pogratulować.

Dodaj komentarz

*
*