Reklama

Dzień dobry Katowice. Dziś pierwsza debata kandydatów na prezydenta

Redakcja
Jest czwartek, 4 października. Według IMGW, dzisiaj będzie słonecznie, ale nadal dość chłodno. Termometry pokażą od 5 stopni Celsjusza rano do 13 stopni po południu. Wiatr będzie wiał głównie z zachodu z prędkością kilkunastu kilometrów na godzinę. Nie powinno padać.

Dzieje się w Katowicach:

O godz. 16.00 na Uniwersytecie Śląskim (Wydział Nauk Społecznych, aula im. prof. Kazimierza Popiołka) odbędzie się spotkanie z ks. Adamem Bonieckim. Więcej TUTAJ.

O godz. 17.00 w Centrum Edukacyjnym IPN w Katowicach (ul. św. Jana 10, III piętro) odbędzie się promocja albumu Łukasza Kobieli „August Hlond 1881-1948”. W spotkaniu weźmie udział autor publikacji. Więcej TUTAJ.

O godz. 18.00 w MCK spotkanie ze Szczepanem Twardochem.

O godz. 18 w MCK rozpocznie się organizowana przez TOK FM debata kandydatów na prezydenta Katowic.

O godz. 18.00 w Muzeum Śląskim odbędzie się spotkanie ze śląskimi himalaistami i wręczenie odznak za zasługi dla województwa śląskiego. Więcej TUTAJ.

O godz. 20.00 przy Pomniku Powstańców Śląskich rozpocznie się ostatni w tym sezonie Nightskating. Więcej TUTAJ.

Dzisiaj w portalu Katowice24.info

Metropolia kupi rowery urzędnikom. Dzięki nim samorządowcy będą promowali alternatywne środki transportu i testowali drogi rowerowe w swoich miastach.

Wczoraj pisaliśmy m.in. o tym, że:

Zwłoki psa znalezione na parkingu podziemnym Silesia City Center. Policja i straż miejska nie zajmują się sprawą, bo nagrania z kamery nie pokazują, co dokładnie się stało. Więcej TUTAJ.

W kamienicy z 1910 roku powstaje prawie 100 mieszkań. Inwestor już sprzedał wszystkie lokale. Więcej TUTAJ.

Miłego dnia. Redakcja.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*