Reklama

Dzień dobry Katowice. Będzie remont kolejnego dużego budynku w centrum miasta

Redakcja
Jest czwartek, 7 lutego. Dziś będzie pogodnie. Rano temperatura wyniesie -5 stopni Celsjusza, ale w południe wzrośnie do około 4 stopni powyżej zera. Nie powinno padać.

Dzieje się w Katowicach:

O godz. 13:30 rozpocznie się posiedzenie komisji polityki społecznej rady miasta (sala 4,5, ul. Młyńska 4).

O godz. 17:00 w Centrum Społecznościowym Szopki przy ul. Krakowskiej 138 odbędzie się warsztat dotyczący tworzenia naturalnych mydeł. Spotkanie organizowane jest w ramach Wyjątkowej Strefy Kobiet.

O godz. 17.00 w filii nr 20 Miejskiej Biblioteki Publicznej (ul. Strzelców Bytomskich 21 B) odbędzie się spotkanie podróżnicze z autorem bloga AntekWPodrozy.pl pt. Cabo Verde – wyspy szczęśliwe czy wyspy leniwe Tym razem czytelnicy obejrzą relację z podróży na Wyspy Zielonego Przylądka. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

O godz. godz. 17.00 w filii nr 25 MBP (ul. B. Chrobrego 2) odbędzie się spotkanie Mariuszem Kałamagą – komikiem, stand up’erem, współtwórcą Kabaretu Łowcy.B. pt. Nie przyszedłem tutaj żartować…
Obowiązują bezpłatne wejściówki, do odebrania w filii nr 25.

O godz. 17.00  w oddziale etnologii Muzeum Historii Katowic (ul. Rymarska 4) rozpocznie się wernisaż wystawy „Jest w orkiestrach dętych jakaś siła”.
Na wystawie będzie można zobaczyć materiał fotografczny oraz pamiątki związane z orkiestrami dętymi działającymi na Górnym Śląsku i Zagłębiu Dąbrowskim.

Dzisiaj w portalu Katowice24.info:

Coraz bliżej kolejne edycji imprezy Intel Extreme Masters. Dziś poznamy szczegóły tegorocznej edycji.

Będzie remont należącego do Społem “Juniora”.

Wczoraj pisaliśmy m.in. o tym, że:

W Katowickim Parku Leśnym trwa wycinka dużej liczby drzew. Więcej TUTAJ.

Znane są już terminy i kryteria rekrutacji do miejskich przedszkoli i szkół podstawowych. Szczegóły TUTAJ.

Miłego dnia. Redakcja.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*