Reklama

Dwie kolizje i długie korki na drogach w kierunku Sosnowca

fot. Adam Paciejewski

Łukasz Kądziołka
Najpierw na autostradzie A4, a później na al. Roździeńskiego. Drogi wyjazdowe w kierunku Sosnowca są zakorkowane z powodu dwóch kolizji. Na miejscu działają służby, ale ruch jest utrudniony.

Na dwóch drogach w kierunku Sosnowca doszło do kolizji. Najpierw na autostradzie A4. Kierowca citroena wpadł w barierę na zjeździe z autostrady na drogę krajową nr 86. Policja i pomoc drogowa są na miejscu. Konieczne będzie odholowanie samochodu. Utrudnienia na zjeździe w kierunku Sosnowca potrwają do czasu usunięcia pojazdu. Korek ciągnie się mniej więcej od centrum handlowego 3 Stawy.

Później, około godz. 15.05, dwa samochody osobowe zderzyły się na al. Roździeńskiego. Dokładniej na wysokości skrzyżowania z ul. Bogucicką. Do kolizji Opla z Fordem doszło najprawdopodobniej podczas zmiany pasa. Nikomu nic się nie stało, ale najprawdopodobniej kierowcy będą czekali na odholowanie pojazdów przez służby. Prawie cała al. Roździeńskiego jest zakorkowana, a tunel zamknięty. Nie wiadomo jak długo potrwają tu utrudnienia.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*