Reklama

Czy kancelaria adwokacka może pomóc klientom na odległość?

Najczęściej wtedy, gdy konieczna jest konsultacja z adwokatem, udajemy się do niego osobiście. Czy jednak wtedy, gdy nie jest to możliwe, pomoc można uzyskać również na odległość?

Nie każda osoba potrzebująca pomocy prawnej może otrzymać ją osobiście. Niekiedy nie mamy czasu na wizytę w kancelarii, możemy nie mieć w okolicy żadnego dobrego prawnika lub po prostu nie mamy możliwości udania się do jego gabinetu, na przykład z powodu niepełnosprawności. Właśnie z takich powodów coraz więcej kancelarii prawnych wychodzi obecnie naprzeciwko potrzebom swoich klientów i oferuje im również usługi na odległość. Na czym to polega?

Konsultacje prawne przez internet

Największą popularnością cieszą się konsultacje prawne oferowane klientom przez internet. Takie usługi może zaoferować obecnie wielu prawników – ich adresy można znaleźć już teraz przez internet. Konsultacje prawne polegają wówczas na przesłaniu zapytania do kancelarii online, opłaceniu porady, a także uzyskaniu jej w formie pisemnej, najczęściej na adres e-mailowy. W ten sposób można otrzymać także potrzebne pisma, na przykład wzory pozwów. Gdy chodzi o koszty, kancelaria adwokacka w Katowicach – adwokaci-reck.pl oraz w innych miastach może zaproponować usługi na bardzo przystępnych poziomach. Porady są jednak wyceniane indywidualnie w zależności od ich tematyki. Najczęściej trzeba liczyć się z wydatkiem około 100-150 złotych.

Pomoc prawnika przez telefon

Warto wskazać, że klienci mogą korzystać także z pomocy prawnej przez telefon. To także dogodna propozycja dla osób, które nie mogą osobiście udać się do kancelarii adwokackiej. Porad telefonicznych udzielają doświadczeni prawnicy – adwokaci, radcy prawni. Koszty związane z usługami prawnymi przez telefon to zwykle około 80-100 złotych. Podsumowując, gdy wizyta w kancelarii prawnej nie jest możliwa, wówczas pomoc prawnika na odległość może być bardzo dobrym rozwiązaniem. To szansa na uzyskanie szybkiej, wyczerpującej porady prawnej, która będzie mogła rozwikłać skomplikowane problemy prawne zarówno w życiu prywatnym, jak również w biznesie.

Artykuł sponsorowany


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*