Reklama

Capgemini szuka pracowników

Grzegorz Żądło
Capgemini organizuje w Katowicach dzień otwarty. W ciągu kilku godzin będzie można dowiedzieć się na czym polega praca w tej firmie oraz złożyć swoją aplikację. Poszukiwane są przede wszystkim osoby, które bardzo dobrze znają chociaż jeden język obcy.

Capgemini „od kuchni” będzie można poznać w siedzibie firmy przy ul. Granicznej 54 w Katowicach we wtorek 2 lutego w godz. 10-13.30 Wcześniej trzeba się jednak zgłosić. Można to zrobić mailowo na adres [email protected]. Zapisy trwają do 31.01.2016r.

Chcemy pokazać studentom, młodym absolwentom na  czym polega praca w Capgemini, jakie prowadzimy projekty, jaka jest atmosfera i kto u nas pracuje. Osoby, które do nas przychodzą, oczywiście mogą pozostawić swoją aplikację, dopytać o proces rekrutacji i często tak się dzieje, że właśnie to spotkanie przekonuje o dołączeniu do jednego z naszych zespołów – mówi Joanna Nowocień z działu PR Capgemini Polska. Dodaje, że w Katowicach firma zatrudnia absolwentów uczelni technicznych, ale ostatnio intensywnie rekrutuje też na kierunkach filologicznych. – Od kandydatów oczekujemy znajomości jednego z języków, takich jak angielski, niemiecki, francuski, szwedzki, hiszpański i portugalski. Obecnie w Katowicach poszukujemy pracowników m.in. na stanowiska asystent ds. wsparcia technicznego oraz  junior accounting specialist – tłumaczy Joanna Nowocień.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*