Reklama

Black Week w salonie Pan Materac w Katowicach – promocje nawet do 50%!

Tydzień wielkich wyprzedaży w salonie Pan Materac w Katowicach! Z okazji Black Week wiele produktów od renomowanych na rynku producentów z rabatami sięgającymi nawet do 50% od cen regularnych. Przyjdź do salonu Pan Materac w Katowicach przy ul. Roździeńskiego 97 i skorzystaj z wyjątkowych promocji!

Promocje do 50% na Black Week w salonie Pan Materac!

Wielkie wyprzedaże z okazji Black Week! Do oczekiwanego przez klientów wydarzenia, jakim jest Black Friday, z każdym rokiem dołącza coraz więcej sklepów. W tym gronie nie mogło zabraknąć Pana Materaca! W salonie zlokalizowanym w Katowicach wiele wysokiej jakości produktów do sypialni dostępnych jest w niezwykle atrakcyjnych cenach – obniżki sięgające nawet do 50% na wybrane produkty!

Pełna oferta produktowa Black Week dostępna na www.panmaterac.pl/c/materace-katowice-58

W ofercie salonu w Katowicach znajduje się wiele materacy od cenionych wśród klientów producentów – Pan Materac, Hilding, Janpol, Tempur, Gomarco, Serta i wiele więcej. Podczas Black Week przygotowaliśmy wiele promocji i rabatów na komfortowe materace do spania – wybrane materace dostępne w niższych cenach nawet o 50% od cen regularnych!

Obniżkami cen objęte zostały nie tylko materace! W najbliższym tygodniu – Black Week – w niższych cenach dostępne są również stylowe i solidne łóżka tapicerowane i drewniane – wybrane modele łóżek z rabatami nawet do 15%!

Komfortowa i przytulna sypialnia to nie tylko łóżko i materac! Szczególną funkcję pełnią wygodne akcesoria do sypialni! W trakcie Black Week w salonie Pan Materac w Katowicach wiele poduszek, kołder, prześcieradeł i pościeli z rabatami do 20% od cen regularnych!

Odwiedź salon Pan Materac w Katowicach, skorzystaj z porad profesjonalnych doradców i wybierz wysokiej jakości materac z atrakcyjnej cenie z okazji Black Week! Zapraszamy!

Lokalizacja salonu Pan Materac w Katowicach:
https://www.panmaterac.pl/c/materace-katowice-41
Galeria RAWA HOMEPARK
ul. Roździeńskiego 97
40-001 Katowice
tel.: 720 807 306
tel.: 32 307 05 64
e-mail: [email protected]

Godziny otwarcia:
Pn. – Sob.: 10:00 – 20:00
Niedziela (handlowa): 10:00 – 19:00

Artykuł sponsorowany


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*