Reklama

Bilet do wesołego miasteczka w zamian za zakupy. Nowa promocja Galerii Libero

Redakcja
Galeria Libero Katowice ruszyła z nową promocją. W zamian za zakupy w centrum handlowym przy ul. Kościuszki 229, można dostać vouchery do wesołego miasteczka w Chorzowie. Liczba biletów jest ograniczona.

Promocja rozpoczęła się 3 sierpnia i potrwa do 14 sierpnia, do godz. 21. Dziennie Galeria Libero rozda 180 sztuk voucherów dla dziecka i 45  biletów rodzinnych. Żeby zdobyć ten pierwszy, trzeba zrobić zakupy za minimum 100 zł. Z kolei voucher rodzinny „wart” jest co najmniej 200 zł w zakupach. Co ważne, nawet jeśli wyda się na zakupy kwotę  wyższą, nie upoważnia to do odbioru większej liczby voucherów. Jeśli kwoty z paragonów lub faktur są mniejsze niż 100 lub 200 zł podlegają sumowaniu. W czasie trwania promocji, jedna osoba może odebrać tylko jedną nagrodę.

W promocji mogą wziąć udział osoby, które zrobią zakupy w Libero w dniach 3-14 sierpnia. Liczą się paragony ze wszystkich punktów handlowych i usługowych, za wyjątkiem zakupów zrobionych w aptekach, kantorach, oddziałach bankach i Biedronce. Nie liczą się także pieniądze wydane na alkohol i wyroby tytoniowe.
Bilet dla dziecka do Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko uprawnia do wstępu na teren parku 1 osobę w wieku 3-11 lat. Z kolei bilet rodzinny przeznaczony jest dla 3 osób (2 dorosłych oraz dziecko w wieku 3 -11 lat). Vouchery są ważne do 6 września 2020.
Punkt odbioru voucherów znajduje się na parterze Galerii Libero (w punkcie informacyjnym). Całkowita liczba biletów wynosi 2500 (2000 dla dziecka i 500 rodzinnych). W przypadku niewyczerpania liczby nagród przeznaczonych na określony dzień, nagrody te przechodzą na następny dzień.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*