Reklama

W poniedziałek Koleje Śląskie będą wozić kierowców za darmo

Redakcja
Po raz pierwszy w tym sezonie zimowym, Koleje Śląskie wprowadzają bezpłatne przejazdy dla kierowców. To efekt prognozowanej na jutro bardzo złej jakości powietrza w regionie.

Ważna uwaga! Zmieniły się zasady korzystania z bezpłatnych przejazdów. Już nie tylko właściciele pojazdu nie muszą kupować biletów. Teraz wystarczy mieć przy sobie dowód rejestracyjny (może być wystawiony np. na żonę lub męża) i dodatkowo można „przewieźć” jedną osobę towarzyszącą. Bezpłatne przejazdy obowiązują na całej sieci Kolei Śląskich, z wyłączeniem odcinka przygranicznego Chałupki-Bohumin oraz pociągów Ornak na odcinku Żywiec-Zakopane.
Możliwość bezpłatnych przejazdów będzie obowiązywać przez cały dzień, od godziny 00:01 do 24:00. Decyzja o tym czy akcja zostanie przedłużona, zapadnie jutro. Wszystko będzie oczywiście zależało od prognoz dotyczących jakości powietrza.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij