Reklama

Nocny pościg na Koszutce

G. Ż.
Policjanci nadal poszukują kierowcy osobowego peugeota, który wczoraj w nocy nie zatrzymał się do kontroli na ul. Grażyńskiego. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że policja ustaliła już jego tożsamość. Teraz musi go tylko znaleźć.

W środę o godz. 22:46 na ul. Grażyńskiego policjanci chcieli zatrzymać do kontroli Peugeota 206. Jednak kierowca nie zatrzymał się i zaczął uciekać. – W okolicy skweru Gustawa Holoubka kierowca zatrzymał samochód i zaczął uciekać pieszo. Z uwagi na porę dnia i to, że zniknął między blokami, gdzie jest dość ciasna zabudowa, policjantom nie udało się go zatrzymać – mówi nadkom. Paweł Warchoł z KMP w Katowicach.

Samochodem jechały jeszcze dwie osobowy, które zostały na swoich miejscach. Zostały już przesłuchane. Peugeot był zarejestrowany w Sosnowcu.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij