Reklama

Radiowóz dachował na DTŚ-ce. Eskortował delegatów z Botswany

Wypadek kolumny w Katowicach. Na DTŚ-ce dachował policyjny radiowóz. Samochód wpadł w poślizg na estkadzie. Jeden z funkcjonariuszy trafił do szpitala.

Policyjny radiowóz dachował na estakadzie nad ul. Bracką. Kilka minut przed godziną 15.00 samochód zabezpieczał kolumnę z przedstawicielami ministerstwa spraw zagranicznych Botswany. Kolumna jechała z Zabrza do Czechowic-Dziedzic. Gdy samochody wjechały do Katowic, policyjny samochód wpadł w poślizg na estakadzie. Jak poinformowała nas podinsp. Aleksandra Nowara, oficer prasowy KWP w Katowicach, policjant stracił panowanie nad radiowozem. Samochód marki Kia leży na dachu i blokuje prawy pas etakady w kierunku Katowic. Wiadomo już, że delegatom z Botswany nic się nie stało. Jeden z funkcjonariuszy trafił do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Policjant, który kierował radiowozem, pochodzi z Małopolski. Pomaga przy zabezpieczaniu szczytu klimatycznego.
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo katowice24.info




Reklama
Najnowsze wiadomości