To kolejna zmiana zasad parkowania w Galerii Katowickiej. W lutym ubiegłego roku zarządca centrum zdecydował, że trzy pierwsze godziny od poniedziałku od piątku są bezpłatne. Każda kolejna kosztuje 3 zł. To sprawiło, że dwupoziomowy parking pod centrum stał się pierwszym wyborem dla wielu kierowców, którzy pracują w śródmieściu Katowic albo mają tu coś do załatwienia. O ile w tygodniu na parkingach można było znaleźć wolne miejsce, o tyle w wekeendy było to znacznie trudniejsze. - W zrosła liczba użytkowników parkingu i wzrasta liczba klientów. Stąd wprowadzenie opłat za parking powyżej trzech godzin także w weekendy. Dbamy o to, żeby klienci mieli komfort zakupów i parkowania - wyjaśnia Marta Stach z biura prasowego Galerii Katowickiej.
Zmiana w regulaminie parkowania wchodzi w życie od czerwca. Praktycznie oznacza to, że nowe zasady będą obowiązywać od najbliższego weekendu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Parking jest wygodny, ale wyjazd na miasto w godzinach szczytu wymaga od kierowców sporo cierpliwości.
Parking jest wygodny, ale wyjazd na miasto w godzinach szczytu wymaga od kierowców sporo cierpliwości.