Reklama

Żywa Polska na Stadionie Śląskim

Tak było w 2013 roku.

G. Ż.
Układali już flagę, napis Polska i datę 11.11.2011. Teraz przyszedł czas na kształt Polski. Stadion Śląski zaprasza dziś na festyn, podczas którego każdy będzie mógł poczuć się częścią Polski.

Plan jest prosty. Na przygotowanym wcześniej kształcie kraju mają stanąć ludzie, którzy będą trzymali białe i czerwone kartoniki. Układanie kształtu Polski rozpocznie się o godz. 15 i będzie jednym z elementów organizowanego przez Stadion Śląski pikniku z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

Impreza rozpocznie się godzinę wcześniej pokazem musztry uczniów XIV Liceum Ogólnokształcącego im. mjr Henryka Sucharskiego. O 14.30 wystąpi orkiestra dęta. Po układaniu kształtu Polski ponownie zagra orkiestra, a po niej zaprezentują się cheerleaderki „AtriA” z Chorzowa. Będzie także można zobaczyć występ zespołu tanecznego „Loco” z Katowic i pokaz ratownictwa medycznego.

Podczas pikniku odbędą się też pokaz klubu „Speedway Śląsk” ze Świętochłowic, strzelanie z broni laserowej, wystawa militariów oraz pokaz gry w speed-ball. Wstęp na imprezę jest wolny.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*