Reklama

Zrobił duże zakupy cudzą kartą. Policja szuka tego mężczyzny

Redakcja
Kradzież z konta bankowego w Katowicach. Mężczyzna zrobił duże zakupy cudzą kartą. Policjanci z Katowic publikują jego wizerunek i proszą o pomoc.

Policja poszukuje mężczyzny podejrzewanego o kradzież. Miał on dokonać kradzieży z konta bankowego poprzez płatność zbliżeniową. Na zakupy poszedł z cudzą kartą, którą wcześniej przywłaszczył w toalecie centrum przesiadkowego “Zawodzie” w Katowicach. Zabrał stamtąd również telefon komórkowy. Następnie mężczyzna przemieścił się do Szopienic. Przy pl. Powstańców Śląskich dwukrotnie zrobił zakupy na łączną kwotę 630 zł. Do kradzieży doszło 22 maja 2021 roku około godziny 22.00. Mężczyznę nagrał monitoring na terenie centrum przesiadkowego i w sklepie. Policja publikuje zdjęcia i prosi o pomoc w namierzeniu podejrzewanego.

Świadkowie zdarzenia i wszyscy, którzy rozpoznają widocznego na zdjęciach mężczyznę, proszone są o kontakt z policjantami z V komisariatu pod numerem telefonu 47 85 137 00, 47 85 137 19 lub pod adresem poczty elektronicznej e-mail: [email protected]


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*