Reklama

Zrób sobie zdjęcie z palmami i wygraj koszulki z logo miasta

Palmy na Rynku w Katowicach

Redakcja
Już pierwszy weekend po ich przywiezieniu do Katowic pokazał, że zdjęcie z palmami to obowiązkowa pamiątka z wizyty w centrum miasta. Mamy propozycję dla wszystkich, którzy swoje zdjęcie będą chcieli pokazać innym. Rozpoczynamy zabawę, w której do zdobycia są trzy koszulki z logo Katowic.

Zasady są proste. Na maila [email protected] (odpowiednią zakładkę można znaleźć w lewym górnym rogu strony) trzeba przysłać swoje zdjęcie z palmami stojącymi w katowickim Rynku (nie zdjęcia samych palm, tylko siebie z palmami). Nadsyłane zdjęcia będą na bieżąco publikowane w tym tekście. Pod każdym z nich znajduje się przycisk służący do głosowania. Jedna z trzech koszulek z logo Katowic trafi do osoby, której zdjęcie dostanie najwięcej głosów. Pozostałych dwóch zwycięzców naszej zabawy wybierze redakcja portalu Katowice24.info.

Koszulki z logo KatowicZdjęcia (najlepiej zrobione w “poziomie”) można przysyłać do niedzieli 12 czerwca do godz. 18. Zwycięzców ogłosimy w poniedziałek. Prosimy, żeby zdjęcia nie miały więcej niż 2 MB. Pamiętajcie, żeby w mailu umieścić swoje imię i nazwisko. Wklejcie też poniższą klauzulę. Maile ze zdjęciami bez podpisu i/lub bez zgody na publikację wizerunku, nie będą brane pod uwagę.

Ja (imię i nazwisko) wyrażam zgodę na publikację mojego wizerunku w portalu informacyjnym Katowice24.info i w portalach społecznościowych należących do tego serwisu.

Jednocześnie zgadzam się na bezpłatną publikację wykonanego przeze mnie lub należącego do mnie zdjęcia.

Zdjęcia, na które można głosować:

PS Ogłaszamy wyniki naszej palmowej zabawy! Największą liczbę głosów zdobyła Olga Koczor, która dostaje od nas koszulkę. Dwie pozostałe trafią do Magdaleny Pachoty i Heleny Urbańskiej, których zdjęcia wybrała nasza redakcja. Nagrodzonym Paniom gratulujemy! I dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w naszą zabawę.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*