Reklama

Został skazany za gwałt i ukrywał się przez 3 lata. Policjanci zatrzymali go z 3 kg narkotyków

Redakcja
Policjanci z Katowic zatrzymali poszukiwanego trzema listami gończymi. Mężczyzna od trzech lat powinien być w więzieniu. Spędzi tam więcej czasu, bo znaleziono przy nim 3 kg narkotyków.

Zatrzymanie poszukiwanego trzema listami gończymi. Kryminalni z katowickiej komendy zatrzymali w jednym z domów w Dąbrowie Górniczej mężczyznę, który ukrywał się od 2019 roku. W ciągu trzech lat często zmieniał miejsce pobytu, żeby uniknąć kary. Jest odpowiedzialny za gwałt, rozbój i paserstwo. Policjanci z wydziału narkotykowego znaleźli w jego domu przeszło 3 kilogramy marihuany, z której można było przygotować 3250 porcji dilerskich narkotyku.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a następnie został doprowadzony do prokuratury, gdzie przedstawiono mu zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. 29-latek został już osadzony w zakładzie karnym, gdzie będzie odbywał wyrok 6 lat pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwa. Kara może zostać jednak wydłużona, bo za posiadanie takiej ilości narkotyków grozi mu kolejne 10 lat pozbawienia wolności.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*