Reklama

Kolejny sklep sieci Dealz w Katowicach. Został otwarty w Galerii Libero

Klienci w Galerii Libero mogą już kupić produkty zagranicznych marek w niskich cenach. Z okazji otwarcia, Dealz przygotował specjalne oferty.

Od słodkiego poczęstunku i prezentu w postaci vouchera zaczęli dzisiaj zakupy pierwsi klienci kolejnego sklepu Dealz. W Katowicach otworzył się nowy punkt tej zyskującej na popularności sieci. W Galerii Libero jeszcze przed symbolicznym przecięciem wstęgi ustawiła się kolejka. Dealz, z okazji otwarcia swojego 155. sklepu w Polsce, przygotował specjalną ofertę. Można tu kupić produkty zagranicznych i znanych marek w atrakcyjnych cenach. Klienci zaoszczędzą zwłaszcza przez najbliższe dwa tygodnie, bo produkty z gazetki (dostępnej TUTAJ) są mocno przecenione, a specjalne ceny obowiązują też na wybrany asortyment w nadchodzący weekend.

W Dealz można znaleźć ponad 3000 produktów znanych marek. Sklepy oferują szeroki wybór produktów: spożywczych, drogeryjnych, do dekoracji i wyposażenia domu, zabawek, narzędzi i dla zwierząt. Do najbardziej znanych marek Dealz należą m.in. Terry’s, Reeses, Hershey’s, Cadbury, Haribo, Toffifee, Aquafresh, Tresemme, Pringles, Kodak, Doritos.

Dealz to międzynarodowa sieć sklepów będąca częścią Pepco Group. Pierwszy sklep w Polsce został otwarty w lutym 2018 roku w Swarzędzu k. Poznania. Od tamtej pory Dealz dynamicznie się rozrasta. Tylko w tym miesiącu zaplanowano otwarcie kolejnych punktów w pięciu różnych miastach. W Katowicach to trzeci sklep należący do tej marki.

Sklep Dealz w Galerii Libero znajduje się na poziomie 0. Będzie czynny od poniedziałku do soboty w godz. 9.00-21.00, a w niedziele handlowe w godz. 10.00-20.00.

Artykuł sponsorowany


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*