Reklama

Zmiana rozkładów i tras autobusów na majówkę

Ł. K.
Na czas trwania obchodów Święta Narodowego 3 Maja oraz 96. rocznicy III Powstania Śląskiego autobusy będą korzystać z objazdów. Dodatkowo rozkłady niektórych linii w Katowicach zostaną tymczasowo zmienione.

Objazdy będą dotyczyły autobusów, które przejeżdżają na co dzień ulicą Jagiellońską, czyli linii numer: 12, 51, 110, 154, 600, 672, 674 i 910. Jadąc od strony dworca, będą się zatrzymywały na przystanku tymczasowym zlokalizowanym na ul. Wojewódzkiej, w rejonie skrzyżowanie z ul. Lompy. W kierunku centrum, autobusy linii nr: 51, 110, 600, 672 i 674, pojadą ulicami: Francuską, Warszawską, Szkolną, Moniuszki, Mickiewicza i Słowackiego do podziemnego dworca autobusowego. Podczas objazdów przystanki: Katowice Plac Miarki, Katowice Andrzeja Dworzec oraz Katowice Powstańców Przychodnie nie będą obsługiwane. Pełna informacja na temat planowanych objazdów jest dostępna TUTAJ.

Poza objazdami, na czas weekendu majowego, KZK GOP wprowadza tez niewielkie zmiany w rozkładach jazdy kilku linii autobusowych na terenie Katowic. Więcej informacji TUTAJ.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*