Reklama

Złodzieje na imprezie. Jeden z gości został bez auta

Redakcja
Mężczyzna trafił na imprezę ze złodziejami. Policjanci z Katowic pochwalili się szybkim namierzeniem trzech mężczyzn, którzy są podejrzani o kradzież samochodu. Byli na tej samej imprezie co właściciel forda.

Złodzieje i pokrzywdzony na jednej imprezie. W centrum Katowic doszło do nietypowej kradzieży. Mieszkaniec pojechał na imprezę, na którą zaprosiła go znajoma. Mężczyzna przyjechał samochodem marki Forem Mondeo. Jednak nie wrócił nim do siebie. Okazało się, że jego auto zniknęło. Sprawą zajęła się policja. Funkcjonariusze ustalili, że w kradzież zamieszani są inni goście. W imprezie brało udział trzech mężczyzn, którzy zostali zatrzymani przez policjantów.

Najpierw ukradli kluczyki do forda, a następnie odjechali samochodem. Auto zostało skradzione w połowie kwietnia. Zostało odzyskane. Na czas trwającego postępowania dwóch podejrzanych w wieku 20 i 23 lat zostało objętych policyjnym dozorem. Trzeci z nich to były partner kobiety, która zorganizowała u siebie imprezę. Mężczyzna przebywa już w zakładzie karnym. 23-latek odbywa karę pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwa, w tym kradzież z włamaniem.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*