Reklama

Zespół The Rolling Stones ponownie wystąpi w Polsce

Redakcja
Po jedenastu latach, zespół The Rolling Stones ponownie wystąpi w Polsce. 8 lipca legenda światowego rocka zagra na Stadionie Narodowym w Warszawie. Bilety będzie można kupować od 1 marca.

Warszawski koncert znalazł się na europejskiej trasie zespołu, która obejmuje też m.in. Wielką Brytanię, Irlandię, Francję, Niemcy i Czechy. To druga część tourne „Stones-No Filter” rozpoczętej jesienią 2017 roku. Wiadomo już, że Mick Jagger, Keith Richards, Charlie Watts i Ronnie Wood zagrają zestaw klasyków takich, jak “Satisfaction”, “Paint It Black”, “Tumbling Dice” czy “Brown Sugar”. Koncerty mają mieć spektakularną oprawę wizualną i produkcyjną.
Trasa „Stones-No Filter”​ rozpocznie się 17 maja w Dublinie, potem zespół zawita do Wielkiej Brytanii, by zagrać w Londynie (dwukrotnie), Manchesterze, Edynburgu i Cardiff, a następnie w Berlinie, Marsylii, Stuttgarcie, Pradze i w Warszawie.

Dla Stonesów będzie to czwarta wizyta w Polsce. Ostatni raz w naszym kraju zagrali w 2007, a poprzednio w 1998 r. Po raz pierwszy wystąpili znacznie wcześniej, bo w 1967 roku.

Przedsprzedaż biletów na koncert The Rolling Stones w Warszawie rozpocznie się​ w czwartek 1 marca o godzinie 10:00 wyłącznie za pośrednictwem serwisu www.eventim.pl​. Do sprzedaży stacjonarnej bilety trafią w piątek 2 marca, o godz. 10:00.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*