Reklama

Ze sklepu jubilerskiego zniknął pierścionek. Policja szuka podejrzanej kobiety

Łukasz Kądziołka
Kobieta udawała, że chce kupić pierścionek po to, żeby ukraść inny. Ze sklepu jubilerskiego przy ul. Jankego zniknął pierścionek o wartości 780 zł. Policja stworzyła portret pamięciowy kobiety podejrzewanej o kradzież i prosi o pomoc.

W sklepie jubilerskim przy ul. Jankego doszło do kradzieży. Tuż przed świętami do sklepu przyszła kobieta, która twierdziła, że poszukuje prezentu świątecznego dla kogoś bliskiego. Kiedy wybrała jeden ze złotych pierścionków, poprosiła o zapakowanie go. W międzyczasie zadzwonił do niej telefon. Klientka oznajmiła sprzedawczyni, że musi na chwilę wyjść i wróci odebrać kupiony pierścionek. Wtedy właścicielka sklepu zorientowała się, że z prezentowanej klientce wystawy zniknął pierścionek o wartości 780 zł. Do kradzieży doszło 21 grudnia 2017 roku w godzinach 12-12.30. W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Katowicach został sporządzony portret pamięciowy kobiety podejrzewanej o kradzież.

Wszystkie osoby, które posiadają informację na temat kradzieży albo rozpoznają kobietę na sporządzonym portrecie pamięciowym są proszone o kontakt z policjantami z komisariatu IV policji w Katowicach pod numerami  telefonów: 32/200-25-55, 32/200-37-50, 32/200-37-60 lub pod adresem e-mail: [email protected].


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*