Reklama

Zbliża się wiosenna edycja Restaurant Week. Nasi czytelnicy mogą liczyć na bezpłatne rezerwacje

G. Ż.
Po raz kolejny będzie można spróbować wybranych dań w jednej z 30 restauracji w woj. śląskim. Szefowie kuchni przygotują zestaw: przystawka, danie główne i deser w jednej cenie – 49 zł. Dla naszych czytelników będziemy mieć darmowe kody do rezerwacji stolików w wybranych miejscach.

W najnowszej edycji Restaurant Week biorą udział restauracje z Katowic, Mysłowic, Tarnowskich Gór, Zabrza, Bielska-Białej, Gliwic, Sosnowca czy Pszczyny. Najwięcej jest oczywiście tych ze stolicy województwa. Do wyboru jest różnorodna kuchnia, od śródziemnomorskiej, przez śląską, po japońską. W każdej restauracji przystawka, danie główne i deser kosztują 49 zł. Stoliki rezerwuje się przez internet. Mimo że impreza rozpocznie się dopiero 18 kwietnia, już teraz część godzin jest zajęta.

W tej edycji organizatorzy przygotowali promocję dla osób, którą chcą się wybrać do restauracji w większej grupie. Przy rezerwacji 8-osobowego stolika, płaci się za jedną osobę mniej.

Wiosenna edycja Restaurant Week potrwa od 18 do 30 kwietnia. Portal Katowice24.info objął ją swoim patronatem. Z tej okazji będziemy mieć dla naszych czytelników bezpłatne zaproszenia do restauracji biorących udział w akcji. O szczegółach napiszemy wkrótce w portalu i na naszym fanpage na Facebooku.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*