Reklama

Zaproponował policjantom łapówkę, żeby uniknąć izby wytrzeźwień

Redakcja
Mieszkaniec Katowic proponował policjantom 100 zł, żeby ci nie przewozili go na izbę wytrzeźwień. Teraz grożą mu znacznie poważniejsze konsekwencje.

Policjanci z Komisariatu V Policji w Katowicach zatrzymali 63-letniego mężczyznę, który chciał wręczyć im łapówkę. Funkcjonariusze zostali wezwani przez pracowników noclegowni do mężczyzny, który kompletnie pijany awanturował się i chciał wejść do ośrodka. Zgodnie z regulaminem placówki, osoby przebywające na jej terenie muszą być trzeźwe. Dlatego też mężczyźnie odmówiono noclegu. Spowodowało to u niego wybuch agresji. Badanie trzeźwości wskazało, że miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Dlatego policjanci zdecydowali o przewiezieniu go na izbę wytrzeźwień.

W trakcie jazdy radiowozem mężczyzna zaproponował policjantom 100 zł łapówki, żeby ci nie odwozili go na izbę. Funkcjonariusze ostrzegli go, żeby to przestępstwo. Mimo to, mężczyzna ponowił propozycję. Został więc zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Przyznał się do winy. Za  przestępstwo korupcyjne grozi mu kara do 10 lat więzienia.


Tagi:

Komentarze

  1. kukura 23 maja, 2022 at 10:47 am - Reply

    Proszę, jak rozwija się ludowa PISowska ojczyzna. Tu nawet bezdomnych stać na łapówki po 100 zł.

    A co dopiero zwykły obywatel, ten może dać i 1000 zł łapówki! Stać go dzięki partii.

    A najbogatsi – tam łapówki idą w miliony. W końcu zaczną się z nami liczyć na zachodzie!!!!!1123

Dodaj komentarz

*
*