Reklama

Zamieszkaj w Katowicach: nowa akcja portalu Katowice24.info

Redakcja
Chcesz zamieszkać w Katowicach, przeprowadzić się z jednej części miasta do drugiej, nie wiesz czy spełniasz warunki, żeby dostać mieszkanie komunalne lub w TBS? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdą się w tekstach naszego nowego cyklu pt. „Zamieszkaj w Katowicach”. Pierwszy już wkrótce.

Od dawna obserwujemy jak dużym zainteresowaniem cieszą się nasze teksty na tematy mieszkaniowe. Po naszych publikacjach o kolejnych edycjach programu „Mieszkanie za remont”, w urzędzie miasta urywają się telefony. To właśnie z portalu Katowice24.info ludzie wynoszą najwięcej potrzebnych im informacji. Podobnie jest gdy piszemy o nowych inwestycjach w budynki komunalne. Postanowiliśmy więc, że damy czytelnikom kompleksową informację na temat tego, jakie mają możliwości zamieszkania w Katowicach. Stąd pomysł na cykliczne publikacje.

Napiszemy co trzeba zrobić, żeby dostać od miasta mieszkanie socjalne i na czas nieznaczony. Jakie kryteria trzeba spełnić, żeby wziąć udział w licytacji czynszów w mieszkaniach komunalnych. Kto może się ubiegać o „mieszkanie za remont”.

Będzie też o warunkach zamieszkania w zasobach TBS-u. Ciekawą lekturą dla naszych czytelników będzie też z pewnością raport z rynku pierwotnego pt. „Co się buduje w Katowicach”, w którym napiszemy o większych i mniejszych inwestycjach deweloperów. Podamy ceny mieszkań, lokalizację, powierzchnie dostępnych lokali i bonusy, jakie oferują deweloperzy.

Osobny tekst poświęcimy rynkowy wtórnemu. Sprawdzimy jakie są ceny mieszkań w poszczególnych dzielnicach miasta. Przygotujemy też materiał na temat wynajmu lokali w Katowicach.

Łącznie na akcję „Zamieszkaj w Katowicach” złoży się kilkanaście tekstów. Jesteśmy przekonani, że po ich przeczytaniu osobom, które są zainteresowane przeprowadzką do Katowic, będzie łatwiej podjąć decyzję.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*