Reklama

Zaginął 62-letni mężczyzna. Ostatni raz był widziany obok MOPS-u w Szopienicach

Redakcja
Policjanci z Katowic prowadzą poszukiwania zaginionego mężczyzny. Był on widziany prawie miesiąc temu obok siedziby MOPS-u. Od tamtej pory rodzina nie wie co się z nim dzieje.

Trwają poszukiwania 62-latka. Zaginiony prawie miesiąc temu mężczyzna to Eugeniusz Sikorski. Był po raz ostatni widziany 19 lipca w Szopienicach. Dokładniej, obok siedziby Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej przy ul. Krakowskiej 138. Od tamtej pory nie kontaktował się z rodziną. Policja podaje jego rysopis i prosi o pomoc.

Mężczyzna ma 175 cm wzrostu i szczupłą budowę ciała z lekko przygarbioną sylwetką, włosy krótkie blond siwiejące oraz brodę i wąsy. Wygląda na około 60 lat. Gdy był widziany po raz ostatni, miał mieć na sobie koszulkę z krótkim rękawem w biało-niebieską kratę, szarą rozpinaną bluzę z kapturem, spodnie typu jeans koloru niebieskiego oraz buty mokasyny koloru brązowego z przeszyciem u góry. Mężczyzna miał przy sobie dużą torbę zakupową z uchwytami koloru czarnego, w której znajdowały się ubrania oraz drugą torbę czarną z lekarstwami i kosmetykami.

Osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu Eugeniusza Sikorskiego, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami KMP w Katowicach pod nr tel. 32 200-20-00, 32 200-25-55, 32 200-28-52, 32 200-23-32 lub z najbliższą jednostką Policji – tel. 997 lub 112.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*