Reklama

Zaginął 27-latek z Katowic. Wyszedł z domu i kontakt się urwał

Łukasz Kądziołka
Zaginął mieszkaniec Katowic. Mężczyzna w wieku 27. lat był widziany ostatnio na terenie Ustronia. Od dwóch tygodni nie ma z nim kontaktu.

Policjanci z Katowic poszukują zaginionego mieszkańca Katowic, z którym od dwóch tygodni nie ma kontaktu. Tydzień przed zaginięciem przebywał u rodziny w Ustroniu. 10 marca, około godziny 16.30, wyszedł z domu po rozmowie z ojcem i od tamtej pory rodzina nie ma od niego żadnego sygnału.
Mężczyzna przed przyjazdem do Ustronia mieszkał w Katowicach. Stałe miejsce zameldowania posiada w Opolu, ale nie go tam od kilku lat. W dniu zaginięcia ubrany był w czarną pikowaną kurtkę, zimową czarną czapkę, ciemne spodnie. Nosi okulary w czarnych oprawkach. Zabrał ze sobą czarny plecak oraz dokumenty. Zaginiony ma 27-lat, około 180 cm wzrostu, jest normalnej budowy ciała.

Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Cieszynie pod nr tel. 47 8573 200, 47 8573 255 lub z najbliższą jednostką policji – numer alarmowy 112.

AKTUALIZACJA, 12 kwietnia

Mężczyzna się odnalazł. Szczegóły TUTAJ.

 


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*