Reklama

WOŚP w Katowicach i okolicy. Będzie nie tylko uliczna zbiórka

Szymon Kosek
W niedzielę 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pieniądze będą zbierane nie tylko przez wolontariuszy na ulicach. Datki będzie można przekazywać również podczas wydarzeń przygotowanych m.in. przez katowickie kluby. Będzie coś dla sportowców, ale też miłośników gier planszowych.

Maraton Fitness WOŚP 2017

W nowej hali Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach będzie można wziąć udział w zajęciach z fitnessu, które poprowadzą pracownicy uczelni. W przerwach pokazy pole dance. Potrwają one od godz. 10 do 15. Organizatorzy przygotowali też specjalną strefę dla dzieci. Wstęp wolny, trzeba tylko wysłać formularz zgłoszeniowy. Więcej informacji, regulamin i formularz znajdziecie na stronie wydarzenia na Facebooku.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Ludiversum

Do niedzieli do kawiarni przy Kamiennej można przynosić gry i związane z nimi gadżety. W niedzielę trafią one na licytację, z której dochód zostanie przekazany WOŚP. Będzie też puszka, do której będzie można wrzucać datki. Więcej szczegółów oraz niektóre przedmioty, które trafią na licytacje znajdziecie na stronie wydarzenia na Facebooku.

III Bieg z sercem WOŚP

Uczestnicy pokonają trasę wiodącą od Stadionu Śląskiego w kierunku Kapelusza, przez most oddzielający stawy do dużego kręgu tanecznego i z powrotem pod stadion. Można ją przebiec, przejść z kijkami albo po prostu przespacerować z rodziną. Oprócz tego atrakcje dodatkowe: koncerty, pokazy i oczywiście możliwość dodatkowego wsparcia Orkiestry. Początek imprezy o 11.15, koniec o 13.45. Udział w biegu płatny 40 złotych, z czego 20 pokrywa koszty organizacji imprezy, a reszta trafia na konto fundacji. Więcej informacji na stronie wydarzenia na Facebooku.

 


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*