Reklama

Wójt Świerklańca zarażony koronawirusem. Zwrócił się do wszystkich z apelem

Marek Cyl. Źródło https://www.facebook.com/marek.cyl

Redakcja
Marek Cyl, wójt gminy Świerklaniec, poinformował w piątek, że ma pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. W ostatnich tygodniach wójt miał kontakt z wieloma osobami, które prosi teraz o kontakt z sanepidem.

Ostatnie trzy dni, kiedy czekałem na wyniki testu na koronawirusa, były dla mnie bardzo trudne i to nie tylko ze względu na podłe samopoczucie, ale i psychicznie – napisał na Facebooku Marek Cyl. – Dzisiaj, kiedy dowiedziałem się, że test dał wynik pozytywny, poczucie fizyczne moim zdaniem się poprawia, gorączka nie męczy mnie tak jak przez te parę dni. Tylko z psychiką jest trudno, kiedy mam świadomość z iloma osobami, ze względu na pełnioną funkcję, miałem kontakt w ostatnim czasie. Bardzo mi przykro z tego powodu. Wychodzi na to, że koronawirus to podstępna i przebiegła bestia, która tylko czeka na okazję, by nas dopaść. W moim przypadku to się udało, choć nie potrafię ustalić, jak mogło dojść do zakażenia.

Wójt Świerklańca apeluje do wszystkich, żeby zostali w domu. Prosi też wszystkich, którzy spotkali się z nim w ciągu ostatnich trzech tygodni o kontakt z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Bytomiu.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*