Reklama

Wodne show z Ukrainy w Parku Śląskim

Źródło: watershow.best

Redakcja
Ukraiński cyrk w Parku Śląskim. Waterland to wodna kraina, do której przez 10 dni będą zapraszali artyści i akrobaci z Charkowa. W ten weekend odbywają się ostatnie występy, bilety nadal są dostępne.

Wodne widowisko w namiocie w Parku Śląskim. Ekipa z ukraińskiego Charkowa jest w trakcie tournée po Polsce, a jeden z jej przystanków to Chorzów. Namiot rozłożono 10 dni temu, 3 listopada. W jego wnętrzu znajdują się nowoczesne urządzenia, 30 ton wody w basenie i 10 ton wody w powietrzu. Akrobatyczne popisy wykonywane przez 30 artystów są wspomagane świetlnymi i dźwiękowymi efektami. Podczas widowiska publiczność spotka się z mieszkańcami podwodnego królestwa, którzy umieją zarządzać nie tylko żywiołem wody, ale również ogniem.

Show Waterland można zobaczyć do 13 listopada. Nadal są bilety na występy o 13.00, 16.00 i 18.00. Widowisko trwa około 2 godzin włącznie z 20-minutową przerwą. Namiot obok hali Kapelusz jest ogrzewany do temperatury około 24 stopni Celsjusza. Bilety w cenie od 50 do 100 zł (w zależności od sektora) można kupić TUTAJ oraz w kasie cyrku (w dniu widowiska kasa czynna od godz. 10:00). Dzieci do 3 roku życia nie muszą mieć biletu.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*