Reklama

Wizz Air poleci z Katowic do kolejnego miasta na Ukrainie. Są też nowe połączenia z Krakowa

Redakcja
Samoloty Wizz Air polecą z Pyrzowic do kolejnego ukraińskiego miasta. Tym razem położonego na południu, nad Morzem Czarnym. To będzie już czwarte miasto na Ukrainie, które będzie miało stałe połączenie z Katowicami. Węgierska linia lotnicza uruchomiła też nowe loty z Krakowa.

Wizz Air z nowymi trasami z kilku polskich miast. Węgierska linia lotnicza stale powiększa ofertę lotów z Katowic. Tylko w tym roku przewoźnik uruchomił loty m.in. na Fuerteventurę, do Walencji i Santander. W planach od września jest jeszcze połączenie do norweskiego Ålesund. Teraz Wizz Air ogłasza kolejny kierunek.

Odessa to będzie już czwarte, po Lwowie, Charkowie i Kijowie,  miasto na Ukrainie, do którego polecą pasażerowie z Pyrzowic. Położone nad Morzem Czarnym jest trzecim co do wielkości miastem w kraju i największym portem morskim. To również jedno z najbardziej popularnych miejsc do wypoczynku z licznymi plażami, sanatoriami i zabytkową architekturą starego miasta ze słynnymi Schodami Potiomkinowskimi oraz Teatrem Opery i Baletu. Do Odessy będą latały samoloty z Gdańska, Wrocławia i Katowic. Nowe regularne połączenie do Odessy zostanie uruchomione 2 listopada. Samoloty z Pyrzowic będą wylatywały w każdy wtorek i sobotę. Bilety już teraz są dostępne. Ceny zaczynają się od 59 zł.

Tania linia lotnicza powiększyła też swoją siatkę połączeń z Krakowa. Od początku sierpnia w ofercie znalazło się 6 nowych kierunków. W ostatnich dniach samoloty z Balic latają do: Rzymu Fumicino, Oslo Torp, Charkowa, Larnaki, Turynu i Kutaisi. Ceny biletów zaczynają się od 59 zł do 149 zł w zależności od kierunku.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*