Reklama

Wizyta prezydenta Andrzeja Dudy w Katowicach. Będą utrudnienia na drogach

Prezydent Andrzej Duda podczas koncertu w NOSPR, 12 listopada 2017.

Ł. K.
Dzisiaj para prezydencka przyjedzie na koncert bożonarodzeniowy do Katowic. Uroczystość w bazylice w Panewnikach rozpocznie się wieczorem. Policja nie będzie zamykała ulic, ale kierowcy muszą przygotować się na utrudnienia.

Powodem wizyty prezydenta Andrzeja Dudy i jego małżonki, Agaty Kornhauser-Dudy, jest koncert w parafii pw. Św. Ludwika Króla i Wniebowzięcia NMP w Panewnikach. Uroczysty bożonarodzeniowy koncert będzie nagrywany przez TVP i zostanie wyemitowany na antenie w Wigilię. W koncercie w panewnickiej bazylice wezmą udział znani wykonawcy. Z okazji przyjazdu prezydenckiej pary słynna szopka bożonarodzeniowa zostanie odsłonięta wcześniej. Koncert rozpocznie się o godzinie 20.

Jednak już wcześniej mogą pojawić się utrudnienia dla kierowców. Zwłaszcza w rejonie bazyliki przy ul. Panewnickiej. Policja nie będzie wyłączała ulic z ruchu. – Nie są planowane zamknięcia, ale policjanci będą obserwowali sytuację. W razie potrzeby będą kierowali ruchem – mówi kom. Aneta Orman, oficer prasowy KMP w Katowicach. Żeby uniknąć korków, kierowcy powinni omijać ul. Panewnicką i drogi w okolicy.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*