Reklama

Wielka strefa LEGO w Galerii Libero

Redakcja
Do 12 października w Galerii Libero będzie działać wielka strefa LEGO Ninjago Spinjitzu. Codziennie od 11:00 do 19:00 działać będzie strefa wolnego budowania z tysiącami klocków, a na weekend 5-6 października zaplanowano liczne konkursy z nagrodami. Wstęp do poszczególnych stref LEGO jest bezpłatny.

Na dzieci, które pojawią się w strefie czeka program pięciu wyzwań układanych pod czujnym okiem Mistrza Wu. Fani klocków wezmą udział w misji Cole’a, Kaia, Zane’a, Lloyda i Nyi, w ramach których będą mogli sprawdzić swoją zręczność i umiejętności posługiwania się spinnerem.

Z myślą o najmłodszych w Libero otwarty został także sektor LEGO® DUPLO, przeznaczony dla najmłodszych budowniczych, w wieku od 1,5 do 5 lat. Na maluchy czekają baseniki wypełnione klockami i stoliki do zabawy.

Oprócz działających codziennie stref, w weekend 5-6 października odbywać się będą tematyczne konkursy z nagrodami. Mali konstruktorzy będą tworzyć budowle zgodne z zadanym przez prowadzącego tematem i umieszczać je na specjalnie przygotowanej makiecie krainy Ninjago na Scenie Głównej. Autorzy najciekawszych prac zostaną nagrodzeni, a wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe plakaty.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*