Reklama

Wielka loteria w Biedronce. Do wygrania prawie 28 mln zł, za które zwycięzcy kupią mieszkania lub domy

Redakcja
Sieć sklepów Biedronka uruchomiła loterię, w której do wygrania jest 50 mieszkań lub domów. Choć tak naprawdę, zwycięzcy dostaną gotówkę, za którą w ciągu 12 miesięcy będą musieli kupić nieruchomość. Żeby wziąć udział w loterii, trzeba zrobić zakupy za minimum 99 zł. Łączna pula nagród wynosi 27 777 800 zł.

Loteria wystartowała 7 lutego i potrwa do 16 kwietnia. Zakupy zrobione w tym czasie będą uprawniać do wzięcia udziału w losowaniu nagród. Co trzeba zrobić, żeby wygrać mieszkanie w loterii Biedronki? Pierwszy warunek to zrobienie zakupów w jednym ze sklepów sieci do 16 kwietnia. Żeby dostać los, wartość zakupów na jednym paragonie musi wynieść co najmniej 99 zł. Jeśli kwota będzie wyższa, wówczas klient dostanie większą liczbę losów (za każde wydane 99 zł), ale nie więcej niż 10 (za jeden paragon). Konieczne jest posłużenie się przy zakupach kartą lojalnościową Moja Biedronka.

Losowanie nagród będzie odbywać się co tydzień, a za każdym razem wyłonionych zostanie po 5 laureatów. Jeśli spełnią oni określone w regulaminie warunki (m.in. odbiorą telefon z informacją o wygranej, prześlą niezbędne dokumenty i zgody) będą mieli szansę na otrzymanie 500 000 zł. Pieniądze są „znaczone” i będą musiały zostać przeznaczone na zakup mieszkania lub domu. Laureaci będą mieli 9 miesięcy na podpisanie z deweloperem lub właścicielem mieszkania z rynku wtórnego umowy przedwstępnej, a potem 3 miesiące na akt notarialny nabycia nieruchomości. Dopiero po spełnieniu tych warunków Biedronka przeleje pół miliona złotych na konta zwycięzców loterii. Sieć zapłaci też podatek od wygranej. Co ważne, w każdym przypadku udział w nieruchomości nabywany przez laureata musi wynosić co najmniej ½, przy czym mieszkanie lub dom może nabyć maksymalnie 2 współwłaścicieli, w tym co najmniej jeden laureat.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*