Reklama

Więcej połączeń z Katowic do Ostrawy i Pragi

Redakcja
Pasażerowie z Katowic mają więcej opcji dojazdu do Czech. Autobusy czeskiego przewoźnika odjeżdżają częściej do Ostrawy, gdzie można przesiąść się na pociąg do Pragi.

Czeski przewoźnik rozszerza ofertę połączeń z Katowic. Od początku czerwca wprowadzone zostały dodatkowe kursy. Pasażerowie mogą dojechać ze stolicy województwa śląskiego do Ostrawy i Pragi. Teraz pojawia się poranne połączenie do stolicy Czech. Autobus rusza z Katowic o godz. 9.15, a o godz. 10.30 zatrzymuje się w Ostrawie. Osoby, które chcą jechać dalej – do Pragi, muszą się przesiąść na pociąg. Podróż Regiojet do Pragi zajmuje 4 godziny 58 minut. Stolica nie jest jedynym możliwym kierunkiem. Z Ostrawy można wybrać też kolejowe połączenia do Ołomuńca czy Pardubic. Z Pragi do Katowic można wrócić pociągiem z Pragi o godz. 7.47.

W ofercie Regiojet jest dostępna opcja dla bardziej wymagających podróżnych z siedzeniami wyposażonymi w indywidualne ekrany. Dodatkowo o komfort pasażerów dba obsługa pokładowa. Ceny za kurs na trasie Katowice-Praga zaczynają się od 34 zł, a z Katowic do Ostrawy można dojechać za 21 zł. Rezerwacje biletów i inne informacje są dostępne na stronie internetowej www.regiojet.pl.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*