Reklama

Przebudowa skrzyżowania w Piotrowicach wkracza w kolejny etap. Utrudnienia potrwają miesiąc

Redakcja
Będą utrudnienia dla kierowców na skrzyżowaniu w Piotrowicach. Wprowadzone zmiany w organizacji ruchu mają potrwać około miesiąca. Samochody pojadą w tym czasie objazdami.

Trwa przebudowa ważnego węzła drogowego na południu Katowic. Na skrzyżowaniu na DK81 prace wkraczają w kolejny etap. W styczniu przeprowadzone zostało przeprojektowanie kanalizacji. Kilka dni temu prace nad projektem zostały zakończone i teraz wykonawca będzie realizował roboty. W piątek, 28 lutego, rozpoczną się prace kanalizacyjne wzdłuż ul. Armii Krajowej. Obejmą one odcinek od skrzyżowania z ul. Kościuszki do ul. Małachowskiego. Fragment Armii Krajowej będzie jednokierunkowy. Dlatego kierowcy jadący od strony Ligoty będą prowadzeni objazdem ul. Małachowskiego. Ruch w przeciwnym kierunku utrzymany będzie ul. Armii Krajowej.

Jak informuje katowicki urząd miasta, po zakończeniu tego etapu wykonawca będzie musiał zrealizować takie same prace na drugiej połowie ul. Armii Krajowej oraz od strony Piotrowic. Powyżej schemat ruchu, który ma obowiązywać przez około 4 tygodnie. Jednak dokładny termin zakończenia prac kanalizacyjnych jest uzależniony od pogody.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*