Reklama

Weekend na mieście, czyli co ciekawego dzieje się w Katowicach i okolicy

Redakcja
Tym razem mieszkańcy nie mają zbyt dużego wyboru. W weekend odbędą się dwa większe wydarzenia. Osoby, które mają ochotę wziąć udział w orszaku lub pokibicować polskim hokeistkom, szczegółowe informacje znajdą poniżej.

SOBOTA

Orszak Trzech Króli

Kolorowy orszak po raz kolejny przejdzie ulicami Katowic. Uczestnicy podzielą się na trzy grupy, każda będzie przyporządkowana jednemu z królów: Baltazarowi, Kacprowi i Melchiorowi. W trakcie przemarszu będą przystanki, na których zobaczyć będzie można jasełkowe widowiska. Wszystko zakończy koncert kolęd. Więcej TUTAJ.

CAŁY WEEKEND

Mistrzostwa Świata kobiet do lat 18 dywizji 1B w hokeju, Spodek

Przez tydzień na lodowisku w Spodku będą się mierzyć młode zawodniczki z całego świata. Publiczność może za darmo obejrzeć mecze reprezentacji Wielkiej Brytanii, Chin, Australii, Polski, Francji i Danii. Chociaż dwie ostatnie drużyny są faworytami turnieju, to polski zespół postawił sobie ambitny cel – awans do wyższej dywizji. Mecze mistrzostw świata do lat 18. będą rozgrywane o stałych porach o godzinie 13, 16.30 i 20. Turniej rozpocznie się w sobotę. Przez dwa dni będzie można zobaczyć 6 spotkań. Więcej informacji i pełny terminarz TUTAJ.


Tagi:

Komentarze

  1. KOSZUTKA.EU 8 stycznia, 2018 at 11:54 pm - Reply

    Dostać od kobiety krążkiem – żadna przyjemność.

Dodaj komentarz

*
*