Reklama

Weekend na mieście, czyli co ciekawego dzieje się w Katowicach i okolicy

Redakcja
Kolejny mało zimowy weekend, ale za to będzie kilka okazji do wyjścia z domu. Niedziela może być całkiem niezła na spacer, bo ma być słonecznie. Jeśli nie macie pomysłu na to, co robić, to poniżej kilka propozycji.

SOBOTA 

Legendarny Kosmiczny Mecz z Aniołami

Gwiazdy zagrają dla dzieci. Po raz pierwszy w Spodku odbędzie się charytatywna impreza, która ma na celu pomoc podopiecznym Domu Aniołów Stróżów. W siatkówkę i koszykówkę zagrają aktorzy, komicy, wokaliści i prezenterzy. Każdy bilet to cegiełka. Początek wydarzenia o godz. 16.00. Więcej TUTAJ.

Drum’a’turgia, CEL

Kolejna odsłona cyklu, który można już nazwać kultowym. Jak zwykle będzie dużo basu i połamanych bitów w tempie 174 bpm. Za sterami m.in. Mad Noizze, k.o i Kuaq. Do północy osoby z listy Facebook wchodzą za 10 zł, a później wejściówki po 30 zł. Początek imprezy o godz. 23.00. Więcej TUTAJ.

SILESIA HOUSE MEETING, Sixa

Śląska scena muzyki house w doborowym towarzystwie. Podczas imprezy na parkiet wyciągać będą DJ-e i producenci z regionu. Zagrają Mike Plumsky, KRTL, Omson, Mniam Kolektyw. Początek imprezy o godz. 23.00. Bilety do północy kosztują – 20 zł, a później – 30 zł. Więcej TUTAJ.

NIEDZIELA

PupiLove Targi, Galeria Libero

Lokalne wydarzenie skierowane do wszystkich właścicieli oraz miłośników psów i kotów. Będzie można w jednym miejscu sprawdzić ofertę wielu producentów akcesoriów i produktów dla czworonogów. Duży wybór m.in. smyczy, szelek i obroży, mat samochodowych, posłań, ubranek i kocyków, itp. Targi potrwają od 11.00 do 17.00. Więcej TUTAJ.

Zimowa akademia na Stadionie Śląskim

Mariusz Czerkawski oraz reprezentanci Polski w hokeju poprowadzą zajęcia dla dzieci i młodzieży. Na lodowisku przy Stadionie Śląskim zlokalizowanym obok bramy nr 4, w godzinach od 12.00 do 15.00 odbędą się ćwiczenia ogólnorozwojowe z elementami nauki jazdy na łyżwach dla dzieci i młodzieży. Wstęp na lodowisko kosztuje 1 zł. Więcej TUTAJ.

Koncert karnawałowy, Miejski Dom Kultury Koszutka

Koncert w wykonaniu wokalistek – dyplomantek Akademii Musicalu i Muzyki Rozrywkowej „Cool Music School” pod dyrekcją Katarzyny Pumy Piaseckiej z zespołem Cool Band. W programie słynne utwory polskie i zagraniczne w różnych stylach muzycznych muzyki rozrywkowej. Wstęp wolny. Początek wydarzenia o godz. 17.30. Więcej TUTAJ.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*