Reklama

Weekend na mieście. Co ciekawego dzieje się w Katowicach i okolicy

Łukasz Kądziołka
Pierwszy weekend wiosny zapowiada się pogodnie. Poniżej kilka wydarzeń, na które można się wybrać.

SOBOTA

Brodka i przyjaciele w Spodku

Brodka powraca do Katowic. Jej trasa koncertowa promująca najnowszy album „Sadza” dobiegła już końca, ale w Katowicach nie zabraknie gości, których zaprosiła do wspólnych nagrań. Brodce towarzyszyć będzie jej zespół Osadzeni wraz z producentem albumu 1988. Na scenie wystąpią też Vito Bambino, Rosalie., Zdechły Osa i Coals. Bilety w cenie od 120 zł można kupić TUTAJ. Początek wydarzenia o godz. 18.30.

KAMP! w P23

Pożegnalna trasa zespołu, który z bardziej klubowymi brzmieniami był w stanie dotrzeć do szerszej publiczności. KAMP! rozpocznie objazd po Polsce w Katowicach. Wszędzie tam, gdzie będzie to możliwe zagra na scenie 360º. Zespół zapowiada, że sety będą trwały minimum 2 godziny, a publiczność posłucha hitów w podrasowanych wersjach. Bilety w cenie 110 zł można kupić TUTAJ. Początek koncertu o godz. 20.00. Więcej TUTAJ.

Introversion w CELu

Techno rodem z lat 90. opanuje podziemia starego dworca w Katowicach. W CELu wystąpi berliński producent – Introversion. Wspierać go będą: Vitcat, Water Please, Holoe, Molson. Bilety w cenie 30 zł. Początek imprezy o godz. 23.00. Więcej TUTAJ.

Robag Wruhme w Hipnozie

Lubiany przez katowicką publiczność Robag Wruhme powraca do klubu Hipnoza. Niemiecki DJ i producent to weteran sceny klubowej, którą współtworzy od końca lat 80. Jego hipnotyzujące i minimalistyczne sety potrafią utrzymywać odpowiednią frekwencję na parkiecie przez kilka godzin. Tej nocy zagra również Ricardo. Bilety w cenie 50 zł można kupić TUTAJ. Początek imprezy o godz. 20.00.

CAŁY WEEKEND

Zlot Food Trucków x Festiwal Azjatycki w Parku Powstańców Śląskich

Pierwszy weekend wiosny i pierwszy zlot food trucków. Tym razem będzie można znaleźć sporo azjatyckich propozycji, ale nie zabraknie klasyków jak burgery czy zapiekanki. Wozy z jedzeniem będą czynne w godz. 12:00 – 21:00 (sobota), 12:00 – 20:00 (niedziela). Więcej TUTAJ.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*