Reklama

Weekend na mieście. Co ciekawego dzieje się w Katowicach i okolicy

Redakcja
To już ostatni weekend ferii zimowych. Pogoda ma dopisywać. Będzie mroźno, ale słonecznie. Dla tych, którzy postanowią zostać w mieście mamy kilka propozycji. Będą spektakle, koncerty, wystawy i nie tylko.

SOBOTA

Romanca, czyli poradnik jak zdobyć kobietę, Teatr Żelazny

Spektakl o spektaklu. Zdrada i zbrodnia z miłosną intrygą to w skrócie temat sztuki pt. „Romanca, czyli poradnik jak zdobyć kobietę”. Będzie ją można zobaczyć o godzinie 19 w Teatrze Żelaznym (ul. Armii Krajowej 40). Bilety: 30 zł, 35 zł i 40 zł. Więcej TUTAJ.

34. Zawodziańska Noc Gier Planszowych, MDK Zawodzie

Dorośli będą grali w gry przez całą noc. Wstęp na wydarzenie kosztuje 5 zł. Początek o godzinie 19 w siedzibie przy ul. Marcinkowskiego 13.

NIEDZIELA

Żywy album przyrody, Muzeum Śląskie

To ostatnia okazja do zobaczenia unikatowych zdjęć przyrody w siedzibie przy ul. Dobrowolskiego 1. W programie finisażu nie tylko zwiedzanie z autorami fotografii, ale również pokaz przezroczy. W jego trakcie będzie można zobaczyć m. in. jak w rzekach upływa czas i gdzie wędrują jelenie. Wstęp wolny. Więcej TUTAJ.

Wariat i Zakonnica, Katofonia

Absurdalny spektakl opowiada o pacjencie szpitala psychiatrycznego „Pod Zdechłym Zajączkiem”, który podporządkowuje sobie cały personel placówki. Sztukę na podstawie dramatu Witkacego będzie można zobaczyć w klubie przy ul. Mariackiej 18A o godzinie 18. Wstęp kosztuje 15 zł. Więcej TUTAJ.

Muzyka-moja miłość, MDK Koszutka

Podczas karnawałowego koncertu będzie można usłyszeć utwory m. in. Roberta Schumanna, Karola Szymanowskiego i Georgesa Bizeta. Na fortepianie zagra Robert Marat, a sopranem zaśpiewa Marta Brzezińska. Wstęp wolny.  Początek koncertu o godzinie 17. Więcej TUTAJ.

CAŁY WEEKEND

Stuu i LM 96 w Silesia City Center

Po raz ostatni z młodymi celebrytami będzie można zobaczyć się w sobotę i w niedzielę. Odpowiedzą na pytania, dadzą autograf i zrobią sobie zdjęcie z fanami. W niedzielę impreza pożegnalna. Więcej o spotkaniach ze znanymi youtuberami można przeczytać TUTAJ.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*