Reklama

Wakacje to dobry czas, żeby nauczyć dzieci pływać. W Katowicach ruszają letnie turnusy

Wystarczy kilka lekcji, żeby dziecko zaczęło stawiać pierwsze poważne kroki na basenie. A że wakacje to najlepszy czas, żeby wypróbować nową umiejętność, to warto rozważyć zapisanie dziecka na kurs.

Na początku lipca w Katowicach ruszają zajęcia, które poprowadzą doświadczeni instruktorzy ze szkółki Fast Swim. To pasjonaci pływania z wieloletnim doświadczeniem, zdobywanym na najlepszych obiektach sportowych. W Katowicach firma „zadebiutowała” w sezonie zimowym. Teraz przygotowała ofertę wakacyjną. Jest ona skierowana do dzieci i młodzieży w wieku 5- 14 lat.

Zajęcia będą odbywać się w małych, 6-osobowych grupach na basenie przy Szkole Podstawowej nr 33 na os. Witosa (ul. Witosa 23) w poniedziałki, środy i piątki.

Fast Swim oferuje do wyboru cztery turnusy, po dwa w lipcu i sierpniu (daty poniżej). Zajęcia dla grupy młodszej (5-8 lat) będą odbywać się o godz. 14, 15 lub 16. Z kolei grupa starsza (9-14) będzie pływać o godz. 17, 18 lub 19.

Każdy turnus składa się z 6 zajęć (3 razy w tygodniu) po 45 minut. Cena to 300 zł. W tę kwotę jest już wliczony koszt skorzystania z basenu, dlatego to cena ostateczna.

Zapisy przyjmowane są telefonicznie pod nr 536 027 355 i mailowo (tychy.fa[email protected]).Wszystkie informacje można znaleźć na stronie https://www.fast-swim.com/wakacyjna-nauka-plywania/

Dla czytelników portalu Katowice24.info firma Fast Swim przygotowała rabat w wysokości 5%. Żeby go dostać, trzeba przy zapisach podać hasło „Katowice24.info”.

Artykuł sponsorowany


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*