Reklama

W Spodku będzie można pojeździć na rolkach i wrotkach. Rozdajemy bilety na Disco Rolkowisko

Redakcja
W sobotę w Spodku będzie można pojeździć na rolkach i wrotkach. Będą pokazy, warsztaty i konkursy. To wszystko przy dźwiękach muzyki.

Pomysł na Disco Rolkowisko w Spodku to pokłosie współpracy zarządcy obiektu z organizatorami imprezy Nightskating w Katowicach. To także kontynuacja współpracy rozpoczętej w 2017 roku, kiedy w hali Międzynarodowego Centrum Kongresowego powstało wakacyjne rolkowisko.

W sobotę, 16 marca rolkarze i wrotkarze, a także wszyscy ci, którzy chcieliby spróbować swoich sił w jeździe na ośmiu lub czterech kółkach, będą mieli do dyspozycji płytę Spodka o powierzchni 2700 m2. Pierwsza tura atrakcji, w godz. 16.00-18.00, przeznaczona jest dla rodzin z dziećmi w wieku od 5 do 12 lat. Po godzinie 19.00 rozpocznie się zabawa przy muzyce i grze świateł, którą rozkręci Dj Merci M.

Bilety na Disco Rolkowisko w Spodku w cenie 20 zł (normalny) oraz 10 zł (ulgowy) można kupić przez stronę internetową TUTAJ oraz w kasach Spodka (kasa A, niebieska) godzinę przed otwarciem. Wejście na rolkowisko będzie możliwe od strony Hotelu Diament Spodek (na tyłach hali).

Dla naszych czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na imprezę. Żeby je zdobyć, trzeba na adres [email protected] napisać tytuł piosenki, przy której najlepiej się tańczy na wrotkach lub rolkach. Na maile czekamy do godz. 11. Nie zapomnijcie się podpisać i wskazać preferowaną godzinę (16 lub 19). Wybierzemy dwie, naszym zdaniem, najciekawsze odpowiedzi i nagrodzimy je bezpłatnymi wejściówkami.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*