Reklama

W sobotę w Spodku musical „Metro”. Mamy bilety na to wydarzenie

Zdjęcie archiwalne.

Redakcja
W sobotę o godz. 19 w Spodku odbędzie się pierwsze jubileuszowe wykonanie musicalu „Metro”. W Katowicach rozpocznie się trasa z okazji 30-lecia premiery widowiska.

Metro wraca do Spodka. Musical ponownie będzie można zobaczyć w Katowicach. Po raz ostatni widzowie mieli szansę wziąć udział w widowisku w 2017 roku. Teraz spektakl wraca, bo obchodzi swoje 30. urodziny. Premiera musicalu „Metro” odbyła się w 1991 roku w Teatrze Dramatycznym w Warszawie. Od tamtej pory spektakl zyskał już status kultowego widowiska. Przez 30 lat był wystawiany kilka tysięcy razy i przyciągnął prawie milion widzów.

„Metro” opowiada historię młodych artystów, którzy marzą o wielkiej karierze. Postanawiają wystawić spektakl dla pasażerów metra, który okazuje się wielkim sukcesem.

W Spodku wykorzystana zostanie obrotowa scena, a całe wydarzenie będzie rejestrowane i później emitowane w TVP. Ponadto twórcy zapowiadają, że utwory zyskają nowe aranżacje. Zmieni się też scenografia i pojawią się reżyserskie niespodzianki. Bilety w kosztują od 129 do 399 zł

W obsadzie znaleźli się m.in. Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz, Mariusz Czajka, Artur Chamski, Jerzy Grzechnik, Natalia Srokocz, Natalia Kujawa, Maria Tyszkiewicz, Mateusz Jakubiec, Aleksandra Zawadzka, Łukasz Trautsolt i Paweł Orłowski.

Dla naszych czytelników mamy 3 podwójne wejściówki na sobotnie wydarzenie. Żeby je zdobyć, trzeba na adres [email protected] przysłać odpowiedź na pytanie: Z kim chcesz wybrać się na „Metro” i dlaczego akurat z tą osobą? Oczywiście nie oczekujemy wymieniania imion czy nazwisk. Nie zapomnijcie się podpisać. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy podwójnymi wejściówkami na sobotnie wydarzenie, a ich autorów poinformujemy o tym droga mailową.

Na odpowiedzi czekamy w piątek 12 listopada do godz. 20.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*