Reklama

W sobotę w Spodku jubileuszowe wykonanie musicalu „Metro”. Mamy bilety dla czytelników

Redakcja
W sobotę w Spodku odbędzie się pierwsze jubileuszowe wykonanie musicalu „Metro”. W Katowicach rozpocznie się trasa widowiska z okazji 30-lecia premiery.

Metro wraca do Spodka. Musical ponownie będzie można zobaczyć w Katowicach. Po raz ostatni widzowie mieli szansę wziąć udział w widowisku w 2017 roku. Teraz spektakl wraca, bo obchodzi swoje 30. urodziny. Premiera musicalu „Metro” odbyła się w 1991 roku w Teatrze Dramatycznym w Warszawie. Od tamtej pory spektakl zyskał już status kultowego widowiska. Przez 30 lat był wystawiany kilka tysięcy razy i przyciągnął prawie milion widzów.

„Metro” opowiada historię młodych artystów, którzy marzą o wielkiej karierze. Postanawiają wystawić spektakl dla pasażerów metra, który okazuje się wielkim sukcesem. Twórcy spodziewają się, że taka będzie również trasa jubileuszowa.

W Spodku wykorzystana zostanie obrotowa scena, a całe wydarzenie będzie rejestrowane i później emitowane w TVP. Ponadto twórcy zapowiadają, że utwory zyskają nowe aranżacje. Zmieni się też scenografia i pojawią się reżyserskie niespodzianki.

Pierwsze jubileuszowe wykonanie „Metra” 13 listopada w Spodku. Bilety w cenie od 129 do 399 zł można kupić TUTAJ.

W obsadzie znaleźli się m.in. Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz, Mariusz Czajka, Artur Chamski, Jerzy Grzechnik, Natalia Srokocz, Natalia Kujawa, Maria Tyszkiewicz, Mateusz Jakubiec, Aleksandra Zawadzka, Łukasz Trautsolt i Paweł Orłowski.

Dla naszych czytelników mamy 2 podwójne wejściówki na sobotnie wydarzenie. Żeby je zdobyć, trzeba przysłać na adres [email protected] odpowiedź na pytanie: Kto jest autorem libretta i tekstów piosenek, muzyki, a kto odpowiada za reżyserię „Metra”? Na odpowiedzi czekamy w czwartek (11.11) do godz. 20. Nie zapomnijcie się  podpisać. Obowiązuje zasada kto pierwszy, ten lepszy. Z osobami, które udzielą poprawnej odpowiedzi i będą najszybsze, skontaktujemy się mailowo.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*