Reklama

W pobliżu centrum przesiadkowego w Brynowie powstaje duże osiedle

Redakcja
Katowicka firma TDJ Estate rozpoczęła budowę osiedla przy ul. Rzepakowej, niedaleko CP Brynów. Łącznie w 8 budynkach powstaną 404 mieszkania, 9 lokali usługowych i klub mieszkańca. Zakończenie pierwszego etapu inwestycji planowane jest na III/IV kwartał 2023 roku.

Budowa podzielona będzie na etapy. W pierwszym powstaną trzy budynki z 147 mieszkaniami i garażem podziemnym. Będą to kawalerki, lokale 2-, 3-, 4-pokojowe oraz jeden apartament 5-pokojowy. Powierzchnia mieszkań wyniesie od 26 do 114 mkw. Do każdego będzie przynależeć balkon, loggia lub ogródek.

Inwestor zapowiada, że urządzi też wewnętrzny dziedziniec o powierzchni 2000 m kw., który zostanie podzielony na kilka stref aktywności. Ma się tam znaleźć przestrzeń do zabaw dla dzieci, ogródek społeczny oraz zieleń.

Generalnym wykonawcą osiedla, które ma się nazywać Dobrynów, jest firma INTRAVI Sp. z o.o. Sp. k. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia FORMA Kuberski.

Sprzedaż mieszkań już się rozpoczęła.


Tagi:

Komentarze

  1. Roman 31 maja, 2022 at 11:06 am - Reply

    Dokładnie tylko w tym projekcie brakuje wypełnienia tych prześwitów między blokami betonem i kratami bedzie wszystko zabetonowane . Brawo Katowice brawo wy ! :)))

  2. Bm 4 marca, 2022 at 12:38 pm - Reply

    Nieciekawe miejsce do życia

Dodaj komentarz

*
*