Reklama

W czwartek w NOSPR koncert z okazji 40. rocznicy pacyfikacji kopalni „Wujek”

Redakcja
W czwartek 16 grudnia o godz. 20 w sali koncertowej NOSPR odbędzie się koncert LET POLAND BE POLAND. Okazją jest 40. rocznica pacyfikacji kopalni „Wujek”. Wystąpią znani polscy artyści.

Jak zapowiadają organizatorzy, „40 lat po wprowadzeniu stanu wojennego i pacyfikacji kopalni „Wujek” usłyszymy nowe aranżacje piosenek, które nie boją się wolności.” Wystąpią: Tomasz Budzyński, Karolina Czarnecka, Patrycja Markowska, Grzegorz Markowski, Mateusz Pospieszalski, Renata Przemyk, Piotr Rogucki, Klaudia Szafrańska, L.U.C. i Rebel Babel Ensemble.

LET POLAND BE POLAND to widowisko inspirowane programem telewizyjnym, który w 1982 roku zobaczyło 185 milionów osób w 50 krajach.

16 grudnia w sali koncertowej Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia będzie można zobaczyć fragmenty oryginalnego amerykańskiego programu, ale przede wszystkim usłyszeć nowoczesne aranżacje kultowych polskich piosenek w wykonaniu Rebel Babel Ensemble (orkiestry, która połączyła już 11.000 muzyków z 16 krajów) oraz polskich wokalistek i wokalistów.

Bilety, które kosztują od 79 do 149 zł, dostępne na portalach ebilet.pl, eventim.pl, goingapp.pl i ticketmaster.pl.

Więcej szczegółów można znaleźć TUTAJ.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*